Jsme zde pro Vás od myšlenky až po realizaci.

Když už střechu od Gerardu,
pak kvalitní PIR izolaci jedině od Purenu!

Jsme dodavatelem kvalitních, ekologicky šetrných PIR izolací od renomované firmy Puren. Odběrem těchto izolací šetříte přírodu i náklady.
Přehřívání v létě
Dobrá ochrana před přehříváním v létě znamená komfortní bydlení a úsporu peněz i energií!
Optimální ochrana
Chrání před bezesnými noci v přehřáté ložnici.
Dobře zateplená střecha je rozhodující.

Naše nabídka

Puren FAL

Deska FAL je určena pro stavební tepelné izolace podlah s betonovou nebo anhydritovou roznášecí deskou. Roznášecí desku mohou tvořit velkoformátové desky např. OSB, Cetris atd. Vhodná izolace pod podlahové topení. Deska je opatřena oboustranně hliníkovou fólií tl. 50μm. Po obovdu je ozub nebo tupý spoj.

Puren FD – L

PIR deska Puren FD-L je určena pro stavební tepelné izolace plochých a šikmých střech připevněných ke stavební konstrukci – mechanickým kotvením, lepením horkým asfaltem nebo studeným asfaltovým lepidlem, polyuretanovým lepidlem nebo zatížením kačírkem, dlažbou.

Puren MV

Deska MV je určena pro stavební tepelné izolace plochých střech připevněných ke konstrukci – mechanickým kotvením, lepením horkým asfaltem nebo studeným asfaltovým lepidlem, polyuretanovým lepidlem nebo zatížením.

Po obvodu je ozub nebo tupý spoj.

Puren Perfect

Deska PERFECT je určena pro stavební tepelné izolace šikmých střech se zateplením nad krokvemi, pod krytiny skládané i celoplošné. Deska se kotví šrouby přes kontralať do krokví.
Puren PERFECT zastupuje puren PROTECT, který se již nevyrábí. Má vyšší odolnost vůči UV záření. Po obvodu pero a drážka.

Puren Plus

Deska PLUS je určena pro tepelné izolace šikmých střech se zateplením nad krokvemi, pod krytiny skládané i celoplošné. Kotví se šrouby přes kontralať do krokví. Je opatřená oboustranným flísem.

Na vnější straně difúzní pojistná hydroizolace se samolepícím přesahem.Velký formát po obvodu pero a drážka, malý formát ozub.

Potřebujete poradit?

Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy a případně připravíme nabídku na míru přesně pro Váš projekt. Zanechte nám na sebe telefon a my se Vám brzy ozveme.

Firma Puren GmbH, přední světový výrobce tepelných izolací z tvrdých polyuretanových pěn pod označením PIR izolace, se sídlem v Jihlavě, působí na českém a slovenském trhu již od roku 2008. Dynamický vývoj v prodeji tepelných izolací - PIR izolace za poslední roky ukázal, že je zájem o kvalitní izolace s lepšími izolačními vlastnostmi než klasické izolace. Tyto skutečnosti vedly společnost Puren k řešení této situace. Umět v co nejkratším čase dodat k zákazníkovi izolaci Puren.

 

Vědomé a zodpovědné zacházení s přírodními zdroji je životně důležité pro nás všechny a zároveň je to i první krok k účinné a trvalé ochraně klimatu. U Purenu se už více než 40 let prosazuje myšlení a jednání v duchu principu zachování hodnot. Vyvíjí a vyrábí vysoce účinné tepelně izolační a konstrukční materiály, které se vyznačují použitím nepatrného množství surovin k jejich samotné výrobě, šetřením přírodními zdroji, opakovaným použitím a recyklačními technologiemi.

Váš dodavatel kompletního sortimentu pro realizaci střech. Jsme zde pro Vás od prvotní myšlenky až po předání projektu.

PEMA ROOFS s.r.o.

Chlumecká 1539
198 00 Praha – Kyje
IČO: 06114814
DIČ: CZ06114814

Zavolejte nám

Náš specialista Vám je nepřetržitě k dispozici.

Milan Kratochvíl

obchodní zástupce

Ve dnech 19-23.9.2023 se účastníme veletrhu FOR ARCH

PVA EXPO - Výstaviště Praha - Letňany
Přijďte se za námi podívat na naše výstavní místo. Najdete nás v hale 2, výstavní místo "C-13".
Vystavujeme kompletní nabídkový sortiment střechy Gerard, pojízdná lešení, osobní výtahy LOCKHARD, sortiment nářadí pro střechaře značky B.PRO a mnoho dalšího.
K dispozici jsou Vám profesionálové v oboru, kteří Vám poradí s konkrétním projektem.