Lindab Rainline - legenda mezi okapy!

Okapový systém Lindab Rainline je vyráběn z předlakované oceli o síle 0,6-0,7 mm s oboustrannou povrchovou úpravou Elite.

Moderní

Nejen moderní, ale také oblíbený a upřednostňovaný design.

Univerzální

Vhodné pro každou střechu - plechovou, skládanou, zelenou...

Nenáročný

Díky snadné stavebnicové montáži šetří čas a energii.

Kvalitní

Vysoce kvalitní povrchová úprava Elite, která vydrží dlouhá léta.

0

Atraktivních barevných odstínů v moderním designu a dokonalém sladění se střechou, které dodají ten správný vizuální vjem.

0 let

Ke střeše na celý život se vždy hodí okapový systém, který dosahuje dlouhé životnosti. Lindab Vám dá 30let záruku.

0 let

Již od roku 1956 se Lindab věnuje práci s ocelí. Za tu dobu si získal stovky tisíc spokojených klientů po celém světě.

Atraktivní barevné odstíny

V nabídce je v 11 barevných odstínech povrchové úpravy Elite a také v unikátním provedení Lindab MagesticTM.
  • Množství důmyslných prvků
  • Kvalitní švédský ocelový plech
  • Moderní design a dokonalé sladění střechy
  • Bezúdržbovost
  • Výjimečná ochrana proti korozi
  • Dlouho trvající atraktivní vzhled
barvy

Síla je v detailu.

Lindab Rainline je vyráběn plně automatizovanou technologií, za použití nejmodernějších výrobních linek. Díky tomu je zajištěna unikátní přesnost výroby jednotlivých prvků. Přesnost komponentů je podstatná pro finální sestavení okapového systéme, pro jeho 100% funkčnost a dokonalý a kompaktní vzhled celku.

Bez natírání 40 let.

Povrch Elite v kombinaci se švédskou ocelí tvoří dokonalý celek zajišťující vysokou pevnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Elite patří mezi moderní povrchy. Povrchová úprava jee obohacena o polyamidová zrna, která zvyšují mechanickou odolnost vrstvy. Okapový systém Lindab Rainline je prověřeny desítkami let v náročných klimatických podmínkách severských zemí a nejen tam, ale i v ostatních Evropských zemích si zisková stále větší oblibu díky dlouhé životnosti a bezúdžbovosti.

Jednoduchá montáž svépomocí

Jako základní nástroje pro montáž vám postačí nůžky na plech, pilka na železo a gumová palička. Nepotřebujete nic letovat ani lepit jako u jiných materiálů. Do montáže se můžete pustit v kterémkoli ročním období. Dokonce i tehdy, když mrzne.

Žlaby se spojují pomocí patentované žlabové spojky s tzv. bajonetovým uzávěrem a těsněním z odolného EPDM materiálu, díky němuž je spoj trvale těsný. Přitom můžete okapový systém kdykoli rozebrat a znovu složit.

Snadná montáž a demontáž se hodí například pro horské chalupy, kde jsou okapy namáhány velkým množstvím sněhu, a tak je mnoho majitelů raději na zimu sundá a na jaře opět namontuje zpět.

Montáží video

Na návod na montáž okapů Lindab Rainline se můžete podívat na videu.

Katalog prvků

Nahlédněte do brožury, která shromažďuje přehled prvků okapového systému

Máte zájem?

Zanechte nám zde na sebe kontaktní informace a my se Vám brzy ozveme. Rádi pro Vás sestavíme neodolatelnou cenovou nabídku a probereme případné dodání a realizaci.