Jsme zde pro Vás od myšlenky až po realizaci.

Pneumatické sponkovačky
B.PRO

Pneumatické sponkovačky B.PRO

Pneumatická sponkovačka B.PRO BF25/15W

Sponkovačka na vlnité hřebíky B.PRO BF25/15W má ergonomický tvar, nastavitelnou výstupní trysku a kontaktní režim střelby. Sponkovačka B.PRO BF25/15W je vhodná pro spojování konstrukcí v rámových domech, pro spoje u oken a dveří a pro prvotní montáž střešních vazníků. Předností sponkovačky B.PRO BF25/15W je její lehká, odolná a vyvážená konstrukce. Její malé rozměry Vám umožní dostat se i do těžko dostupných míst.

Pneumatická sponkovačka B.PRO S240 BENNY

Dokončovací sponkovačka B.PRO S240 BENNY určená pro přesné dokončovací práce. Je vhodná například pro přibíjení latí, obložení a podhledů. Dokončovací sponkovačka B.PRO S240 BENNY je přesný nástroj, se speciální ochranou na špičce, což znamená, že na upevněném materiálu není žádná stopa po úderu a povrch vypadá esteticky. Sponkovačka B.PRO S240 BENNY má plynulé nastavení hloubky sponky v materiálu. Dokončovací sešívačka B.PRO S240 BENNY je nepostradatelným nástrojem, pokud požadujeme, aby spoj materiálů byl sotva viditelný.

Pneumatická sponkovačka, hřebíkovačka B.PRO SB50 TWINNY

Sponkovačka, hřebíkovačka B.PRO SB50 TWINNY je univerzální dokončovací nástroj určený pro instalaci podhledů, palubek, obložení a dalších dokončovacích prvků.
- regulace zahloubení hřebíčků a sponek

Pneumatická sponkovačka B.PRO S316

Pneumatická sponkovačka S316 určená pro montáž fólie a parozábrany. Sponkovačka S316 pracuje v rozsahu sponek 8 - 16 mm, šířka sponek je 12,4 mm.

Pneumatická sponkovačka B.PRO S850 OSBORNE

Pneumatická sponkovačka B.PRO S850 OSBORNE je určena pro upevňování OSB desek, desek Farmacell, upevňování podlahových panelů a další stavební práce. Pneumatická sponkovačka B.PRO S850 OSBORNE je pohodlný a ergonomický nástroj s plynulým nastavením hloubky sponky v materiálu, má velkokapacitní zásobník.
Pneumatická sponkovačka B.PRO S850 OSBORNE pracuje v rozsahu sponek 18 - 50 mm o průměru 1,5 mm.
- regulace zahloubení sponek

Pneumatická sponkovačka B.PRO S938 DECKER

Pneumatická sponkovačka B.PRO S938 DECKER je profesionální stavební sponkovačka o šířce sponky 25 mm, určená pro prvotní montáž střešních vazníkových konstrukcí, přibíjení střešní fólie, lepenky a bitumenových šindelů.

Pneumatická podlahová sponkovačka B.PRO S1200 FLOREC

Profesionální pneumatická podlahová sponkovačka B.PRO S1200 FLOREC určená pro pokládku parket a podlahových desek. Podlahová sešívačka B.PRO S1200 FLOREC slouží k přesné a rychlé montáži podlahových prvků. Pneumatická sešívačka podlah B.PRO S1200 FLOREC je ideální, když potřebujete položit podlahu na velké ploše. Pneumatická podlahová sešívačka B.PRO S1200 FLOREC pracuje v rozsahu sponek 38 - 50 mm o průměru 1,7 mm.

Pneumatická sponkovačka B.PRO S15150 IZON

Specializovaná pneumatická sponkovačka B.PRO S15150 IZON určená k montáži vnějších izolací typu: polystyren, tvrdá minerální vata, desky Protect a Universal. Sponkovačka používá sponky o šířce 27 mm, v délkách od 75 do 150 mm o průměru 2,1 mm, na výběr dva druhy sponek: pozinkované nebo nerezové. Nástroj se používá především při prefabrikaci (výrobě) domů s rámovou konstrukcí pro upevnění všech druhů izolačních materiálů. Sponkovačka je velmi odolné konstrukce, rychlá a pevná, měkká pryžová rukojeť zajišťuje vyšší komfort práce, široká škála délek sponek, ergonomický design, nastavitelná hloubka sponek s přídavnou rukojetí pro větší komfort použití.
- regulace zahloubení sponek

Nenašli jste zde Váš poptávaný výrobek?

Nezoufejte. Nabízíme kompletní sortiment značky B-PRO, tedy i produktů, které nemusí být v seznamu výše.
Máte-li individuální poptávku, zanechte nám zprávu, kontakt a my se Vám ozveme.
Váš dodavatel kompletního sortimentu pro realizaci střech. Jsme zde pro Vás od prvotní myšlenky až po předání projektu.

PEMA ROOFS s.r.o.

Chlumecká 1539
198 00 Praha – Kyje
IČO: 06114814
DIČ: CZ06114814

Zavolejte nám

Náš specialista Vám je nepřetržitě k dispozici.

Milan Kratochvíl

obchodní zástupce